Přihlášen: Nikdo není přihlášen Zobrazit košík            Počet kusů: 0  

HOME   Přihlášení   Registrace   Odhlášení  


KATALOG:

  
Edice Život s Bohem


Studijní literatura

Zdravotní tematika

Knihy pro děti

Poezie

Hudebniny

Ostatní literatura

Rodina a domov

Společenské hry


 

 
   OBJEVIT PRAVÝ ŽIVOT
Helmut Binus
     
   
Cena: 135 Kč / Sk  
Rozsah: 202 stran
Formát: Formát A6, měkká vazba
ISBN 80-85832-78-X
     
        
   

Helmut Binus se narodil na Hlučínsku. Jako chlapec se setkal s věřícími lidmi, ale pak se jeho život ubíral jiným směrem. Protože pocházel z oblasti tehdejších Sudet, musel narukovat do německé armády. Babička mu s sebou přibalila malou Bibli, ta však zůstala po celou dobu nedotčena.
Teprve ke konci války se stalo něco, co Helmuta přinutilo přehodnotit svůj životní postoj. Pán Bůh ho předivuhodně zachránil před jistou smrtí. Dostal se do ruského zajetí, kde byly sice otřesné podmínky, ale on si dobře uvědomoval, jak velkým zázrakem je skutečnost, že vůbec ještě žije. Nyní, když Bibli neměl, velice toužil čerpat útěchu z jejích stránek. Pán Bůh odpověděl na volání Helmutova srdce, a tak se mu za zvláštních okolností podařilo opět Boží slovo získat. Dokonce se mohl vrátil i domů.
Za svou záchranu slíbil Pánu Bohu věrnost a svůj slib dodržel. Vystudoval teologický seminář a poté jako kazatel sloužil evangeliem i osobní pomocí nejprve ve východoněmeckých, později v západoněmeckých sborech. Dnes, v důchodovém věku, Helmut Binus soustřeďuje své aktivity také na evangelizaci v zemích bývalého Sovětského svazu.     
  

 


 
JUPOS, s.r.o.
Čs. armády 309/101
715 00 Ostrava

tel.: 731 501 281, 2
jupos@jupos.cz, jupos@volny.cz